І БУДУТЬ ЛЮДИ. Серія 10. Історична Сага

19 Врс 2020
336 528 Прагляды

1927 рік. Покинутий Танею Оксен переживає сильну депресію. У нього буквально опустилися руки - йому ніщо не цікаво: ані сини, ані хутір. Пожалівши Оксена, Марта допомагає йому в господарстві, адже вона так само відчуває себе самотньою і покинутою. Це надає сили Оксену. Він із синами збирає добрий урожай. Однак влада встановлює такі низькі ціни на зерно, що селянам невигідно його продавати державі. Оксен вирішує сховати велику частину врожаю - у себе на подвір’ї і у Марти в клуні. Він знає, що може бути заарештований за переховування зерна, але вирішує ризикнути. Тим часом Олег живе і працює в Білорусі під чужим іменем. Він сподівається, що тут його ніхто не знайде. Але одного дня він отримує листа від Наталі. Вона випадково знайшла його адресу, просить про зустріч і запевняє, що не планує видавати його. Олег знаходить Наталю в полтавській лікарні - вона вмирає від раку. Наталя справді не донесла на нього і хоче просто попрощатися. Дізнавшись, що Таня пішла від чоловіка, Олег знаходить її. Вона живе у матері і не може ніде влаштуватися на роботу через своє «попівське коріння». Він приходить до неї в її стару хату, як колись в юнацькі роки. Ставши вільними, вони нарешті віддаються пристрасті... До Оксена із обшуком приходять комнезами, на чолі із Ганжею. Вони нишпорять під кожним кутом, але нічого не знаходять. Здається, Оксенові щастить. Але раптом один з «червоних» встромлює щуп у солом’яну стелю - звідси починає сипатися зерно. Оксена зв’язують одразу ж у дворі і вивозять с села. Йому загрожує висилка в Сибір. Його господарство конфіскують. Сини Оксена, Іван і Альоша, склавши прості торбини, розходяться в різні сторони. Через кілька днів заарештовують і Марту.
Музика серіалу «І будуть люди» від композитора Романа Черенова - відтепер на музичних платформах! Переходьте за посиланням та насолоджуйтеся: orcd.co/i_budut_lyudy
Підпишись на канал! byworld.info/more/a4grme_V_sz4c2P5B-hAIw.html
Сайт: film.ua/
Facebook: facebook.com/film.ua
Instagram: instagram.com/filmua
Twitter: twitter.com/filmuagroup
Дивись наші найкращі трейлери, фільми, серіали:
НИЧТО НЕ СЛУЧАЕТСЯ ДВАЖДЫ. Серия 1. 2019 ГОД!
byworld.info/work/3qh3yI9ogpmE05Q/v-d-a.html
MAVKA. The Forest Song. Official Teaser Trailer 1
byworld.info/work/yZ2YzJ95gqelncs/v-d-a.html
Паршивые овцы. Серия 1. Black Sheep. Episode 1. (With English Subtitles)
byworld.info/work/vY2LwoSknq-Zvak/v-d-a.html
Без права на выбор. Серия 1.
byworld.info/work/tHyErXeDhnuP1b0/v-d-a.html
Нити судьбы. Серия 1 Twist of Fate. Episode 1
byworld.info/work/tYqHtX-jqKJt0ZQ/v-d-a.html
Нюхач. Сезон 1. Серия 1. The Sniffer. Season 1. Episode 1.
byworld.info/work/16Sgl56KhKSjnss/v-d-a.html
ЗАДАНИЕ ОСОБОЙ ВАЖНОСТИ. ОПЕРАЦИЯ "ТАЙФУН". Фильм
byworld.info/work/2Xqkk6V-fJqGvJQ/v-d-a.html
Тіна Кароль & Юлія Саніна - Вільна (офіційний саундтрек фільму «Віддана»)
byworld.info/work/2YyLr3OcioWp29c/v-d-a.html
ЗИМНИЙ СОН. МЕЛОДРАМА
byworld.info/work/sah9uYmpapCfrMc/v-d-a.html
Третьего не дано. Серия 1.
byworld.info/work/rXB524iCpoOByss/v-d-a.html
Гречанка. Сериал. Серия 1
byworld.info/work/3qqsoodqeYdvrtM/v-d-a.html
Хочете поринути у світ кіно, серіалів, найновіших трейлерів, мультфільмів та цікавих відео? Тоді запрошуємо на канал FILM.UA Group! Фільми та серіали про кохання, детективи, мелодрами, молодіжні серіали про шкільне життя, сімейні реаліті-шоу, соціальні програми - усе на будь-який смак. Якщо бажаєте цікаво провести час, скоріше заходьте на наш канал і дивіться улюблені проєкти.
FILM.UA Group - найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту, а також надає повний спектр сервісів.

Каментарыі
 • Музика серіалу «І будуть люди» від композитора Романа Черенова - відтепер на музичних платформах! Переходьте за посиланням та насолоджуйтеся: orcd.co/i_budut_lyudy

  FILM.UA GroupFILM.UA Group2 месяцы таму
  • Чччччч

   Taras TereshkivTaras Tereshkiv28 дзён таму
  • Мама розповідала. Що до революції « люди балакали” народиться на землі Ірод. Якщо взяти 15 сірників і викласти п’яти конечну зірку . А потім імя Ірода -- це -ленін

   Nina ThureyNina Thurey2 месяцы таму
 • Українці! Робіть зауваження москваротим в транспорті, коли чуєте "НА АСТАНОВКЄ !" Не стидаймося на своїй землі вчити їх, що вони в Україні знаходяться. 12.01.21р.

  LarysaLarysa6 дзён таму
 • Дякую за правдиву розповідь. Діти мають знати, пам'ятати. Гіркі, страшні часи, не виплакати горе...

  Ольга ТанькоОльга Танько10 дзён таму
 • 46679046679010 дзён таму
 • куркули блин! одной картоплею питаются!

  Татьяна МельниковаТатьяна Мельникова25 дзён таму
 • Чому не в усіх серіях є англійські титри .?

  Orest PisetskyOrest Pisetsky27 дзён таму
 • Нічого не змінилось.Тільки назви.Актуально і сьогодні.

  Вєра HodarenkoВєра HodarenkoМесяц таму
 • Narody Wielkiej Rossiji maja genetyczne sklonnosci do wyznawania komunizmu. Tak ja germanskie do faszyzmu a polanskie do katolicyzmu. Wszystko to jedno i to samo goowno zgodnie z 1sza zasada wiary: faszyzm = komunizm = katolicyzm.

  YanshYanshМесяц таму
 • Jak oni sie dymali bez gumek, spiral docjpnych, tabletek przed i dzien po? Zyli jak dzikusy.

  YanshYanshМесяц таму
 • 6.33 слова про щастя " краять " душу

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивМесяц таму
 • Це все отак було!!!! Батьки мені розповідали!!! Страшні часи вони пережили!!!

  Slavik ArkhipchukSlavik ArkhipchukМесяц таму
 • Навіть не знаєшь хто з артистів кращій. Дуже гарна гра всіх акторів і чудова постанова! Молодці! Чудовий фільм! дивишся і начє сам через всі ці події проходиш. Побільше би таких фільмів! Наші актори найкращі! СЛАВА УКРАЇНІ!

  Надежда ИванчукНадежда ИванчукМесяц таму
 • 47.20 здається , то не люди ,то вандали

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивМесяц таму
 • 45.15 серце щемить після слів про дарунки 😭

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивМесяц таму
 • 30.35 вони ,як гади усе зерно загрібали . Справжні СКОТИНЯКИ

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивМесяц таму
  • 😭😥😪😘

   Виталина ГрынивВиталина ГрынивМесяц таму
 • У моєї родички такий посуд як в Оксена ( в Чехії )👏👏👏👏

  Виталина ГрынивВиталина ГрынивМесяц таму
 • Нелюди , крові ніяк людської не нап'ються!! Бандюки прокляті!!!!

  Ирина КуцелепаИрина КуцелепаМесяц таму
 • Грабители против своего народа сволочи

  Galina DituGalina DituМесяц таму
 • Вот вся правда выходит бандиты

  Galina DituGalina DituМесяц таму
 • Дякуємо усім хто долучився до створення фільму. А пісні і виконання прекрасне. Дивлюся нонстоп. Емоційно тяжко.

  Наталя ДєньгінаНаталя ДєньгінаМесяц таму
 • Супер фільм. Дух запирає. Але, в черговий раз переконуємося, що ми в усьому самі винні. Радянську владу встановлювали на селі не чужі, а свої ж. Так що, я згідна, що радянська влада страшенна, але люди, які втілювали їдеї цієї ж влади, не будуть мати прощення

  Ольга РоманюкОльга Романюк2 месяцы таму
 • Смотрела на одном дыхании Очень понравился сериал Единственный минус ютубу и вопрос ,:Зачем начинать если нельзя посмотреть до конца Вопрос когда можно будет посмотреть продолжение сериала?

  Татьяна ШкедоваТатьяна Шкедова2 месяцы таму
 • Поприходили эти вонючие комуняки,люди на селе трудились,горбом своим,а красные,обыкновенные бандиты,которые грабили трудяг

  Motivational Videos for youMotivational Videos for you2 месяцы таму
 • Казала і буду казати,що до влади прийшл вошиві голоданці,які не хотіли працювати,а любили рахувати чуже!

  LINALINA2 месяцы таму
 • А моя бабуся розказувала,як важко працював мій прадід Василь в Америці,аж 7 років,щоб купити землю для своєї родини.А прабабуся жила з дітьми в комірни,це в винаймленій хаті,поки дідусь не повернувся.Розказувала,що працювали вдень і вночі,а дідусь прилягав на обід на кілька хвилин і не хотів спати на подушці,щоб не заснути.Так всі роботящі люди спали і назвали їх кулаками....а чого....бо спали на кулаці,бо треба було працювати.Теж мали наймлених людей,але прадідусь зі своїм сином/моїм дідусем/працювали нарівні з усіма і їли ,як кажуть,з ними з однієї миски.Я пам,ятаю,як у моїй сім.ї,працювали всі і дорослі і малі.Унас була не сім.я,а рай.У всіх були свої обо.язки. У нас варилось,парилось,пеклось,ткалось,білилось,красилось,кури кудахкали,свині хрюкали,корова мукала....не перечислити...у нас у дворі був наш рай.... Повернусь до написаного про прадіда Василя.Уних біля корови і свиней,і у всій стайні було вибілено,що деякі ледацюги не жили так і в хаті,а все робила моя прабабуся з моєю бабусею.Я пам.ятаю,як заходила в хату до прабабусі,я затамовувала подих,було відчуття,що я заходила в казку...в хаті було чисто і пахло хлібом,а настінний годинник з маятником ..шишками.. і зозуля,яка весь час нагадувала про час. А підлогу бабуся протирала керосином,від чого вона блищала.Я пишу і в мене мурашки,бо це треба відчути,це мої спогади з дитинства....Аще розказувала бабуся,як ..червоні.. приходили в село і нишпорили по закутках,забираючи все підряд.Як розібрали навіть баню на каміння,а дідусь цю баню побудував сам для всього села! Як забрали всю худобу,коней,зерно,навіть бричку.Прадідусь віддав усе,щоб тільки не їхати в Сибір.Аще бабуся розказувала,як в голодовку,вони з прабабусею варили мамалигу і щось до неї,щоб давати всім голодним,які приходили навіть з Буквини.Розказувала,як змітали все зерно ,але видно ,мої предки були незламні,бо не упускали руки,а працювали і працювали,тому,ніколи не було ,щоб не було що їсти....А в моєї бабусі , дідусь мав водяний млин і як прийшли вночі злодії ,і вбили його за мукУ.Але це вже друга історія.Вдячна моїм прапрадідам,що вони є моїм корінням.Вдячна моїй бабусі,що в мене було таке безхмарне дитинство .Вдячна долі,що мені Бог дав мені моїх батьків.Моя родина _це символ ЛЮДЯНОСТІ!!!........ можна писати і писати,в мене безліч сімейних історій,які мені допомогли в житті подолати важкий період у моєму житті. Будьте всі щасливі і любимі!

  LINALINA2 месяцы таму
 • Страшна правда взята із життя моїх бабусі та дідуся безневинно розстріляного.

  грустит село по городу веселуха Марисаягрустит село по городу веселуха Марисая2 месяцы таму
 • Треба вчитись на помилках братів, не бити покірними, а бути сміливими, хоробрими, мати зброю, бо хто знає, що ще може бути

  Dmitry BaіdaDmitry Baіda2 месяцы таму
 • Девіз комуняк - "беріть все, шо вам понравилось"

  Olga PelykhOlga Pelykh2 месяцы таму
 • Нащадки "краснопузого комуняки володьки" наразі у верховній зраді жирують, людей обдирають

  Olga PelykhOlga Pelykh2 месяцы таму
 • Як комуністи могли загіпнозувати так багато своїх підданих?

  Юля ЮляЮля Юля2 месяцы таму
 • Зерно то що наркотики?

  Юля ЮляЮля Юля2 месяцы таму
 • Кожній сімі українській є про що розповісти , батьки розповідали бо все це пережили..... ,

  Nina ThureyNina Thurey2 месяцы таму
 • Нічого, що мало дивляться ці серіали, але ми сильні ( ті хто дивиться) ЄДНАЄМОСЬ СПІЛКУЄМОСЬ УКРАІНСЬКОЮ І ВСЮДИ ВСЮДИ . СЛАВА. УКРАЇНІ ! НАВІКИ СЛАВА!!!

  Nina ThureyNina Thurey2 месяцы таму
 • Найголовніша біда нашого народу - сам народ! Не вміємо ми гуртуватись, щоб разом усіх тих "володьок"-ворогів бити... Відсутність національної єдності і національної ідеї - ось що нас нищить.

  Yu SYu S2 месяцы таму
 • Наволоч безграмотна, безсовісна радянська влада, злодії, не помиті злидарі, голодранці нікудишня нація

  XiaomiRedmi6A89740 XiaomiRedmi6A89740XiaomiRedmi6A89740 XiaomiRedmi6A897402 месяцы таму
 • Дивилась фільм і згадувала свою бабусю. По маминій лініі вона пішла заміж за вдівця який мав 4 дорослих дітей на хутори біля лозівки і з ним ще нажила7 дітей

  Катерина БезроднаКатерина Безродна2 месяцы таму
 • Селянам врожай дають лиш би очі замазать. А остальным собі в кишені.

  Korm MoromKorm Morom2 месяцы таму
 • Отлично. Грабували в 1927році а зараз 2020ріквідбирали тоді..відбирають і зараз.землю відібрали. Від селян

  Korm MoromKorm Morom2 месяцы таму
 • матір Божа,чого тільки не пережила Україна і її наш народ......Але й досі дурнуваті так нічого й не зрозуміли--цілих 73% красноЗЕленопузих в Україні

  La coccinellaLa coccinella2 месяцы таму
 • Хочу, щоб цей серіал подивилося якомога більше українців, аби знали та не забували свою історію. Щиро дякую всім, хто створював цей кінотвір!

  O. VyshnevskyO. Vyshnevsky3 месяцы таму
 • Дякую за такий серіал!!!

  БайдаБайда3 месяцы таму
 • Цей серіал - прорив українського кінематографу..проте аж страшно уявити що переживали люди в ті страшні часи...

  Ruslan LRuslan L3 месяцы таму
 • Дивлюся на одному диханні. Неймовірний фільм.

  Галина ОпанасенкоГалина Опанасенко3 месяцы таму
 • ПРИГРІВ СОБІ ОКСЕН ЗМІЮ ТАНЮ ПІД СЕРЦЕМ...

  Геральт Із РівіїГеральт Із Рівії3 месяцы таму
 • Дуже гарний фільм

  Eugenia EugeniaEugenia Eugenia3 месяцы таму
 • Не зрозуміла чому сини Оксена покинули дім?

  Alina AndroschukAlina Androschuk3 месяцы таму
 • Фільм супер!

  Валя БондаренкоВаля Бондаренко3 месяцы таму
 • Голодранцы местные мстили своим соседям богатым.Те кто умел работать выдержали и вновь заработали.А голодранцы наворовали и просрали все и голодранцами остались.

  Женя НеровняЖеня Неровня3 месяцы таму
 • От дійсно не можу дивитися, серце кров’ю обливається....

  Стефанія ДеркачСтефанія Деркач3 месяцы таму
 • Усім, артистам, великі оплески,!

  Игорь VasevychИгорь Vasevych3 месяцы таму
 • Можна було б положити в мішки щось більше схоже на зерно ,або краще їх травою набити ,щоб хоч більш-менш подібну форму мали до мішків з зерном ... Та й на весіллі ,в полтавській землі ,західноукраїнських музик ,ніколи не чули . Там ,на весіллях , гармошка грала.

  Luydmyla LagyginaLuydmyla Lagygina3 месяцы таму
 • Якир рак ? На той час такої хвороби ніхто і не знав .

  Luydmyla LagyginaLuydmyla Lagygina3 месяцы таму
 • Цей серіал треба цілодобово показувати на всих центральних каналах, щоб люди зрозуміли накінецьто чим кінчається «какая разніца»

  Max MMax M3 месяцы таму
 • За весь фильм встречу хотя бы одну чистую верную женщину

  Ирина ОнищенкоИрина Онищенко3 месяцы таму
 • Зараз при владі потомки Максима-Володьки Твердохліба-Твердолоба... Господи помилуй. Але маємо те, що маємо.

  людМИЛА ШвиридлюдМИЛА Швирид3 месяцы таму
 • Дуже гарний,цікавий,талановито знятий фільм! Велика подяка всім,хто приймав участь! Дивлюсь на одному подиху,сльози на очах! Як сумно за свій рідний і багатостраждальний український народ,але все правда! Щиро дякую за чудовий фільм!

  ирина крупскаяирина крупская3 месяцы таму
 • Кожен поважаючий себе українець повинен подивитися цей серіал

  Аліна РудаАліна Руда3 месяцы таму
 • Голодранці!!! Були і будуть!! Їм гнидам було мало колись і до сьогодні нічого не змінилося. Знищити, забрати, втопити в крові. Вистачить подивитися на село в Україні і "дєрєвню в московії.

  natalia pankivnatalia pankiv3 месяцы таму
 • Це ж треба такого актора найти на Володьку)))

  Елена ЖукЕлена Жук3 месяцы таму
 • Все чистая правда. Забирали все до последнего зернышка.

  Наталия БалтаНаталия Балта3 месяцы таму
 • Отлично,людей посадили,всю пшеницу забрали.а что сеять будут на следующий год и кто.Ну просто уникальные люди.Грабить оно конечно легко.

  AlexIN batAlexIN bat3 месяцы таму
 • 20:40 видно що партійний пішов :-))

  Артем ЧередниченкоАртем Чередниченко3 месяцы таму
 • Не довели Господи повтору такого Низький уклон за фильм

  Selçuk UzunSelçuk Uzun3 месяцы таму
 • Фильм Бомба. Дякую

  Геннадий ТимошенкоГеннадий Тимошенко3 месяцы таму
  • Колективу, знімальної і акторської Групи, Дякую

   Геннадий ТимошенкоГеннадий Тимошенко3 месяцы таму
 • Могли б і запалити в печі, для правдоподібності.

  Людочка БілецькаЛюдочка Білецька3 месяцы таму
 • Кляті модератори ютубовські

  Vasua KovelVasua Kovel3 месяцы таму
 • Кожного разу як дивишся,або читаєш...стає страшно....неможливо повірити,що таке було,але це було...і це був страшний час......

  Тамара ЛагуноваТамара Лагунова3 месяцы таму
 • Як приємно дивитися на майстерну акторську працю! А то понабирають у кіна блогерів, співаків і моделей, замість талановитих професійних акторів, що й дивитися гидко на ті кривляння й намагання видавити хоч якусь емоцію. Дякую!

  Kateryna ProtsunKateryna Protsun3 месяцы таму
 • Дуже тяжко дивитися, навіює думки такі, що ночами не спиться. І здається, що такі часи ще повенуться, вони не за горами.

  iriska iriskairiska iriska3 месяцы таму
 • А попереду 1932-1933рр. І тут в коментарях багато історичних спогадів. Фільм сколихнув. Так що, слава Богу, не всім українцям "какая разніца". Дякую вам, люди, що ви є.

  Нинель ДраганНинель Драган3 месяцы таму
 • Оце вам і влада...: бери все що понравилос і підем»

  Татьяна ЗавьяловаТатьяна Завьялова3 месяцы таму
 • Мішки із збіжжям епічні....

  Bastan BastanBastan Bastan3 месяцы таму
  • Я теж це підмітила.

   Аліна РудаАліна Руда3 месяцы таму
 • ТАКІ Ж "" СВОЇ "" І ЗАРАЗ УКРАЇНУ ГРАБУЮТЬ ! СМЕРТЬ НЕЛЮДЯМ!!!

  Hanna PlatzdaschHanna Platzdasch3 месяцы таму
 • ❤ 👍👍👍👤🌹 ДЯКУЄМО ! МОЯ БАБУСЯ З 9 ДІТЕЙ 5 ПОХОВАЛА НЕМОВЛЯТАМИ ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ УКРАЇНИ !!!

  Hanna PlatzdaschHanna Platzdasch3 месяцы таму
 • лойк

  Vladyslav TsovmaVladyslav Tsovma3 месяцы таму
 • +++

  Olia TokarchukOlia Tokarchuk3 месяцы таму
 • Цю драму украінського народу треба показати по всіх каналах,и не один раз.У фильмі ще дуже все прикрашено,бо люди жили дуже і дуже бідно,я пам,ятаю,хоч і народилась після війни.А старші люди розказували ,я памятаю.

  Елена КожуховскаяЕлена Кожуховская3 месяцы таму
 • Как я ненавижу этого лодаря , грязнулю таердолоба. Бездарь. Жалко таких трудяг, как ОКСЕН....

  Сергій ПетришинСергій Петришин3 месяцы таму
 • Це найкращий серіал, який тільки могли зняти в Україні!!! Дуже надіюся, що його перекдадуть на інші мови світу і покажуть у різних країнах!!!

  Maryna TrachMaryna Trach3 месяцы таму
  • @Ruslan L теж правда

   Maryna TrachMaryna Trach3 месяцы таму
  • аби в нас показували..а то якихось сватів, папіків..ще якісь Дибільні фільми показують

   Ruslan LRuslan L3 месяцы таму
 • Дивишся і дихати важко.

  mariannamarianna3 месяцы таму
 • Коли хтось каже: «Какая вобщє разніца?», варто показати цей серіал. Покладені людські життя мають «большую разніцу».

  Mariia LukashukMariia Lukashuk3 месяцы таму
 • Ф й°♧0⁰

  Орися ХмелевськаОрися Хмелевська3 месяцы таму
 • це вам не Свати.. дякую за фільм

  Serhiy077 VyshnyaSerhiy077 Vyshnya3 месяцы таму
 • А що тепер?За 100 років, ходимо босі, а живемо в найбагатшій країні і тішимо себе називаючи це свободою.Втратили землю.

  Володимир ЩербаВолодимир Щерба3 месяцы таму
 • Скажіть будь ласка, як називається пісня що грає на початку, і хто її виконує?

  DianaDiana3 месяцы таму
 • Серіал неперевершений! Та все ж дійсно хтось зазначив у коментарях, що антураж трохи театральний, а для повноцінної картини не вистачає домашньої птиці і худоби для загального плану.

  Maxym VlasvitMaxym Vlasvit3 месяцы таму
 • Так людей історія нічому і не навчила.....

  Максим ДуковМаксим Дуков3 месяцы таму
  • Наш вчитель історії завжди наголошував чому ми вчимо історію - щоб не повторювати помилки наших предків!

   Анатолій СкибаАнатолій Скиба29 дзён таму
 • От так у мого дідуся шукали, іроди. Всю землю щупами ковиряли. Зерна не знайшли, так з люті все із скрині бабусіної ,покрали собі, чавуни з печі, з боршом та кашею поперевертали і побили їх. Дідусь господарем був. Все було і в хаті і коло хати.Ніколи наймитів не набирав. Все родиною обробляли- 3-е старших з дідусем в полях, а 2-е молодших, кого бабусі- бджолами займалися. Все мамочка розказала, що встигла. Пізно кинулася правду почути про красноперих!Ненавиджу!Не пробачу ніколи.

  Vera PravdinaVera Pravdina3 месяцы таму
 • Велика подяка за цей фільм. Ми маємо знати і пам'ятати. Тяжко , дуже тяжко дивитися, серце болить . Мабуть в світі не знайдеться таких ницих слів щоб висловити всю зневагу тим виродкам які нас знищували.

  Елена ИльченкоЕлена Ильченко3 месяцы таму
 • А не можна було зробить, щоб лампочка в печі наче вогонь мигала ...

  Виктор ДьяченкоВиктор Дьяченко3 месяцы таму
 • Дивитися тяжко, страшна наша історія.

  Іванна ЛаврикІванна Лаврик3 месяцы таму
 • прадіда вислали, бо зберігав у внутрішньому кармані жменю зерна, і корову перед тим в сімї забрали, сволоти

  Wonderful_worldWonderful_world3 месяцы таму
 • ГНИДи і криси були завжди!!! АЛЕ УКРАЇНЦІ ЦЕ НЕЗВИКЛИЙ НАРОД! СИЛЬНИЙ НАРОД!!! ЦЕ НАЦІЯ!!!

  MW uaMW ua3 месяцы таму
 • Не можна без болю дивитися. Всі досягнення радянської влади побудовані на крові, сльозах і страху

  Olena KhomenkoOlena Khomenko3 месяцы таму
  • Шкода, що не всі це розуміють....

   Юля ДрощакЮля Дрощак2 месяцы таму
 • Толерантність вбиває українців!

  Олекса ШумейкоОлекса Шумейко3 месяцы таму
 • Так , дивлюсь фільм на одному диханні , хоча з 2014-го, не могла взагалі дивитись художні фільми ... Дякую за чудовий фільм 👍👏

  injarinna Winjarinna W3 месяцы таму
 • Не знаю як Вам, а мені на питання тої рижої курви: - "Яка я?" Хочеться відповісти в дусі сучасності: - "Й..нута"...

  Володимир СтруганецьВолодимир Струганець3 месяцы таму
 • Хорош фільм сам підсів на нього

  SERHII WykopkiSERHII Wykopki3 месяцы таму
 • -хотят ли русские войны? Спросили мы у тишины. Всплакнув ответила она: -где русский там ВСЕГДА война!

  Larisa OllerLarisa Oller3 месяцы таму
 • Слишком много рекламы. Она мешает смотреть кино. Ненавижу рекламу и ее авторов.

  Соня ПотоцкаяСоня Потоцкая3 месяцы таму
BYworld